Podrobnosti

  • Lektor: Daniel, Kamila, Ivo, Matyáš, Kateřina
  • Kód kurzu: CAMPS2022
  • Místo konání: Chata Radíkov - Olomouc
  • Začátek: 20.08.2022 v 12:00
  • Konec: 24.08.2022 v 10:00
  • Délka: 5 dní
  • Cena kurzu: 6950 Kč s DPH

Podrobnější informace ke kurzu

Zobrazit Skrýt

Pro koho je PsychoCamp určen?

Letní tábor je určen pro všechny, kteří mají rádi psychologii a chtějí se o ni dozvědět více. Ať už ji chcete studovat, už ji studujete nebo vás jen fascinuje a zajímá. Pokud jste introvertnější, nebojte se, mnoho známých a úspěšných psychologů jsou introverti. Můžete být v pohodě, tady vás nikdo nebude do ničeho nutit, můžete kdykoliv s čímkoliv přestat a zapojovat se jen do aktivit, které vám budou příjemné.

 

Tento termín je prouze pro účastníky od 18 let.

 

Místo konání

PsychoCamp strávíme v útulném rekreačním středisku uprostřed krásné přírody kousek od Olomouce.  Ubytování budeme v chatkách nebo v pokojích hlavní budovy. Zajištěno je taky stravování – plná penze

 

Platba a organizační informace

Tábor začíná 20. srpna obědem a končí snídaní 24. srpna. Podrobnější informace vám přijdou na e-mail před začátkem tábora.

 

Pro platnou rezervaci místa na PsychoCampu zašlete celou částku do sedmi dnů od odeslání přihlášky. 

Pozvánku a další instrukce obdržíte v dostatečném předstihu.

Chcete náš PsychoCamp věnovat někomu jako dárek? Na žádost (v přihlášce) vám vyhotovíme dárkový poukaz, který Vám zašleme emailem (pouze při objednávce do 17.12.2021).

V případě vyššího počtu přihlášek, než je volných míst je bráno v potaz pořadí přijatých plateb.

 

Storno podmínky

V případě nepříznivé epidemiologické situace Vám bude vráceno 100% ceny. Vše však záleží na aktuální situci a platnýmch nařízeních vlády. Může se stát, že budeme muset vyžadovat negativní test nebo potvrzení o očkování. V případě storna z jiných důvodů (z Vaší strany) Vám bude do 1.7.2022 také vrácena celá částka. Po tomto datu Vám bude vráceno 50% ceny.

 

Reference

Stále váháte? Přečtěte si reference našich účastníků z minulého ročníku PsychoCampu:

 

"Pro mě nejpřínosnější akce za poslední...no, hodně dlouhou dobu. Odvezla jsem si spoustu nových vědomostí, spoustu zážitků a spoustu nových kamarádů. Zároveň jsem měla možnost poznat trochu víc, mimo skvělé lidi, i samu sebe."

"Bylo to úžasné, skvělí vedoucí a super přátelé. Takovou atmosféru jako tam jsem už dlouho nezažila. Jakožto introvert jsem měla nejdříve strach, ale nakonec jsem se s radostí zapojila do každé aktivity a opravdu si to užila."

"Naprosto úžasný life-changing týden, kdy jsem poznala nespočet skvělých lidí, se kterými mě pojil nejenom stejný zájem, ale i dost podobný pohled na svět. Atmosféra byla nepopsatelná a všichni jsme mohli být sami sebou bez strachu z odsouzení. Také mě tento kemp velmi motivoval k dalšímu studiu psychologie a pomohl mi ujasnit, že psychologie je doopravdy moje cesta. Vedoucí byli skvělí a ke všem se chovali jako sobě rovným. Děkuju!"

 

Další reference najdete na stránce: PsychoCamp 2021