Podrobnosti

  • Lektor: Daniel, Kamila, Ivo, Matyáš, Kateřina
  • Kód kurzu: CAMPS2022
  • Místo konání: Chata Radíkov - Olomouc
  • Začátek: 20.08.2022 v 12:00
  • Konec: 24.08.2022 v 10:00
  • Délka: 5 dní
  • Cena kurzu: 6950 Kč s DPH

Podrobnější informace ke kurzu

Zobrazit Skrýt

Pro koho je PsychoCamp určen?

Letní tábor je určen pro všechny, kteří mají rádi psychologii a chtějí se o ni dozvědět více. Ať už ji chcete studovat, už ji studujete nebo vás jen fascinuje a zajímá. Pokud jste introvertnější, nebojte se, mnoho známých a úspěšných psychologů jsou introverti. Můžete být v pohodě, tady vás nikdo nebude do ničeho nutit, můžete kdykoliv s čímkoliv přestat a zapojovat se jen do aktivit, které vám budou příjemné.

 

Tento termín je prouze pro účastníky od 18 let.

 

Místo konání

PsychoCamp strávíme v útulném rekreačním středisku uprostřed krásné přírody kousek od Olomouce.  Ubytování budeme v chatkách nebo v pokojích hlavní budovy. Zajištěno je taky stravování – plná penze

 

Platba a organizační informace

Tábor začíná 20. srpna obědem a končí snídaní 24. srpna. Podrobnější informace vám přijdou na e-mail před začátkem tábora.

Registrační poplatek lze uhradit převodem, platební kartou, ale také skrze zaměstnanecké výhody jako FKSP apod.

Pro platnou rezervaci místa na PsychoCampu zašlete celou částku do sedmi dnů od odeslání přihlášky. 

Bankovní informace pro platbu převodem naleznete zde. Variabilní a specifický symbol obdržíte na Vámi uvedenou emailovou adresu. 

Pozvánku a další instrukce obdržíte v dostatečném předstihu.

Chcete náš PsychoCamp věnovat někomu jako dárek? Na žádost (v přihlášce) vám vyhotovíme dárkový poukaz, který Vám zašleme emailem (pouze při objednávce do 17.12.2021).

V případě vyššího počtu přihlášek, než je volných míst je bráno v potaz pořadí přijatých plateb.

 

Stravování

Strava v průběhu tábora je zajištěna. Úprava jídelníčku dle vašich alergií či diet je možná (bez laktózy, bez lepku, vegetariánská apod.).

 

Storno podmínky

V případě nepříznivé epidemiologické situace Vám bude vráceno 100% ceny. Vše však záleží na aktuální situci a platnýmch nařízeních vlády. Může se stát, že budeme muset vyžadovat negativní test nebo potvrzení o očkování. V případě storna z jiných důvodů (z Vaší strany) Vám bude do 1.7.2022 také vrácena celá částka. Po tomto datu Vám bude vráceno 50% ceny.

 

Reference

Stále váháte? Přečtěte si reference našich účastníků z minulého ročníku PsychoCampu:

 

"Pro mě nejpřínosnější akce za poslední...no, hodně dlouhou dobu. Odvezla jsem si spoustu nových vědomostí, spoustu zážitků a spoustu nových kamarádů. Zároveň jsem měla možnost poznat trochu víc, mimo skvělé lidi, i samu sebe."

"Bylo to úžasné, skvělí vedoucí a super přátelé. Takovou atmosféru jako tam jsem už dlouho nezažila. Jakožto introvert jsem měla nejdříve strach, ale nakonec jsem se s radostí zapojila do každé aktivity a opravdu si to užila."

"Naprosto úžasný life-changing týden, kdy jsem poznala nespočet skvělých lidí, se kterými mě pojil nejenom stejný zájem, ale i dost podobný pohled na svět. Atmosféra byla nepopsatelná a všichni jsme mohli být sami sebou bez strachu z odsouzení. Také mě tento kemp velmi motivoval k dalšímu studiu psychologie a pomohl mi ujasnit, že psychologie je doopravdy moje cesta. Vedoucí byli skvělí a ke všem se chovali jako sobě rovným. Děkuju!"

 

Další reference najdete na stránce: PsychoCamp 2021