Kontaktní údaje

Akademie psychologie s.r.o.
Zbraslavská 12/11,
Malá Chuchle,
159 00 Praha 5

IČ: 09528598
DIČ: CZ09528598

Datová schránka: 39qj7mx

info@akademiepsychologie.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení: 2701884442/2010

IBAN pro platby ze zahraničí:

CZ60 2010 0000 0027 0188 4442


Společnost je vedená u Městského
soudu v Praze, Spisová značka:
C 337650

Bezpečná platba

Platební kartou

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem s odkazem na platební bránu

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Platby na třetiny

Při volbě platební metody na tři splátky kupující provede platbu jedné třetiny nákupu a další dvě třetiny bude hradit ve dvou splátkách v následujících dvou měsících. Obchodník obdrží potvrzení o zaplacení obratem, platba za celý nákup bude převedena na bankovní účet obchodníka stejně jako u platby kartou. Obchodník nenese zodpovědnost za následující splátky kupujícího. Rozložení platby na tři splátky je pro kupujícího zdarma. Na přiloženém odkazu najdete zjednodušený postup pro platbu na třetiny.

Splátkový prodej

Při prodeji na splátky může kupující rozložit hodnotu nákupu na větší počet měsíců. Náklady úvěru nese plně kupující. Prodejce obdrží potvrzení o platbě obratem obdobně jako u platby kartou či bankovního převodu. Rizika spojená s úvěrem nese plně poskytovatel úvěru, nikoli prodejce.

Kontaktní osoby

Mgr. et Mgr. Daniel Cabák

Vedení společnosti


danielcabak@akademiepsychologie.cz

Bc. Natálie Haltufová

Manažerka kurzů


info@akademiepsychologie.cz

Bc. Natálie Kubínková

Manažerka webinářů a přednášek


prednasky@akademiepsychologie.cz

Matyáš Jurákr

Koordinátor PsychoCampu


psychocamp@akademiepsychologie.cz