Školení pro
vaši firmu

Naše školení jsou založená na aktuálních vědeckých poznatcích vycházejících z psychologických a manažerských oborů. Vycházíme také z prakticky ověřených postupů, které někdy ani dobrá teorie nenahradí. V neposlední řadě také bereme ohled na potřeby vaší společnosti, abychom dosáhli maximální a dlouhodobé efektivity.

Na našich školeních panuje přátelská a veselá atmosféra, kterou pokládáme za základ efektivního učení a posunu ke stanovenému cíli. S našimi osobitými a energetickými lektory vás budou naše školení nejen bavit, ale také si je budete chtít znovu zopakovat.

Výběr z námi nabízených témat školení

  • Emoční inteligence
  • Relaxace
  • Práce se stresem
  • Prevence vyhoření
  • Efektivní time-management
  • Motivace zaměstnanců
  • Home Office a prokrastinace (jak neodkládat úkoly a pracovat efektivně)

Teambuilding pro vaši firmu

Zorganizujeme vám teambuilding, na který vaši zaměstnanci ani vy nezapomenete. Odnesete si zkušenosti, zážitky a myšlenky, ze kterých budete moct čerpat v osobním i pracovním životě. 

Naše teambuildingy stavíme na třech pilířích: teoreticko-praktické vzdělávání, zážitkové techniky a sebezkušenost. To celé v zábavnou formou a v přátelské atmosféře, především směřující k dosažení vašeho cíle.

Zaměřujeme se také na praktické dovednosti, které můžete aplikovat v praxi. Mnoho věcí si vyzkoušíte na vlastní kůži. Prostřednictvím sebezkušenostních aktivit budete mít příležitost dozvědět se něco nového o sobě včetně toho, jak s těmito novými informacemi pracovat –⁠ vše do takové míry, do jaké to sami budete potřebovat a sami sobě dovolíte. 

 

Pokud vás některá z našich služeb zaujala, vyplňte poptávkový formulář níže. Do tří pracovních dnů se vám ozveme s dalšími informacemi a nabídkou. 

Poptávkový formulář

{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}

Vaše kontaktní údaje?

{{ errors[0] }} {{ errors[0] }} {{ errors[0] }}

Vyplňte firemní údaje?

{{ errors[0] }} {{ errors[0] }} {{ errors[0] }} {{ errors[0] }} {{ errors[0] }} {{ errors[0] }}

O jaké téma máte zájem?

Doplňující informace

{{ errors[0] }}
Dvě následující pole nevyplňujte - slouží jako ochrana proti spamu.

Sem nic nepište!

Máte zájem o aktuální informace?

{{ errors[0] }}