Mgr. et Mgr. Daniel Cabák

Founder & CEO, psycholog, VŠ pedagog

Detailní popis

Magisterskou psychologii jsem vystudoval na Univerzitě Palackého v Olomouci. Na Ostravské univerzitě jsem absolvoval magisterský program učitelství psychologie a pedagogiky a paralelně i jednooborovou bakalářskou psychologii na FF. Aktuálně pracuji jako školní psycholog na ZŠ a tato neuvěřitelně pestrá práce mě baví a dává mi hluboký smysl. V Akademii psychologie se věnuji celkovému managementu a potkáme se spolu také v přípravných kurzech, školeních či na PsychoCampu. Působím také jako vysokoškolský pedagog na Newton University v Praze nebo na UTB ve Zlíně. Jsem frekventantem dlouhodobého psychoterapeutického výcviku s psychodynamickým zaměřením. Výzkumně se věnuji motivaci, především motivaci ke studiu psychologie. Na psychologii mě baví její rozmanitost a také možnost být skrze tento obor užitečný pro druhé. Rád se o své znalosti a zkušenosti dělím s ostatními a jelikož se na mě během studia často obraceli uchazeči o psychologii, rozhodl jsem se realizovat přípravné kurzy. Behem studií jsem v Ostravě hrál improvizační divadlo, věnuji se hudbě a cestoval jsem po různých zákoutích světa.

Mgr. Kamila Tozzi di Angelo

Psycholožka, krizová interventka, lektorka

Detailní popis

Vystudovala jsem bakalářskou i magisterskou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala jsem výcvik krizové intervence a nyní působím jako krizový intervent na telefonické lince důvěry. Během studia si prošla širokou škálou praxí v psychiatrických zařízeních a působila také jakou vedoucí adaptačních kurzů pro studenty psychologie. Ve svém volném čase je také vedoucí táborů zaměřených na první pomoc pro děti a dospívající.

Mgr. Jakub Pisklák

Psycholog, krizový intervent, lektor

Detailní popis

Z psychologie se stala jedna z vášní mého života. Vystudoval jsem bakaláře i magistra na Univerzitě Palackého v Olomouci. Profiluji se do oblasti poradenství a terapie s cílem si jednoho krásného dne založit vlastní terapeutickou praxi. Své vědomosti, dovednosti a zkušenosti se snažím rozšiřovat jak to jde, absolvoval jsem například praxi v komunitě Fénix v Jeseníkách a stáž v Hospicu sv. Štěpána v Litoměřicích. A určitý čas jsem strávil na různých pozicích a projektech v neziskových organizacích ČASP a PsyHub. Mimo to jsem absolvoval výcvik v kompletní krizové intervenci. Mimo psychologie se věnuji divadlu, historickému šermu literatuře, trekům v přírodě a relativně nově jsem podlehl kouzlu Dračího doupěte.

Mgr. Martin Zupko

Psycholog, lektor

Detailní popis

Pracuji jako školní psychologie a působím také v oblasti psychologie práce. Vystudoval jsem magisterskou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jsem zakladatel projektu Update v Olomouci a působím v organizaci PsyCare. Kromě psychologie se věnuji také fotografování a jako řečníka mě můžete vidět na mnoha kulturních a vzdělávacích akcích.

Mgr. Ivo Černík

Student psychologie FF UP, koordinátor dalšího vzdělávaní

Detailní popis

Kouzlo života spočívá v uskutečňování neuskutečnitelných snů. V cestě za těmi svými momentálně studuji magisterskou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. V rámci studií jsem se setkal jen s velmi málo tématy, která by mne nefascinovala a chtěl bych se ve své praxi proto profilovat jak v klinické psychologii jako dětský psychoonkolog, tak v jejím pracovním protějšku zde v Akademii. Mám též ukončený výcvik v kompletní krizové intervenci a působím jako dobrovolník na krizovém chatu Nepanikař. Velmi mne baví předávat znalosti dál a motivovat skrze ně druhé k nalezení stejného naplnění z psychologie, jaké mám možnost sám zažívat. Ve svém volném čase se nejraději věnuji fotografování, 3D grafice, asijské kuchyni a kalistenice.

Bc. Matyáš Jurák

Student psychologie FF UP, web admin, lektor

Detailní popis

Jsem student prvního ročníku psychologie magisterského studia na Univerzitě Palackého v Olomouci. Svoji psychologickou dráhu ještě nemám pevně zvolenou, v současnosti mě však velmi zajímají témata jak z klinické psychologie, tak diagnostiky, školní, pedagogické a dopravní psychologie. Zabývám se zážitkovou pedagogikou a neformálním vzděláváním, například jako instruktor Oridentačních dnů na Domě Ignáce Stuchlého ve Fryštáku. Jsem aktivní vedoucí ve skautském středisku. Vedle toho také rád cvičím, trávím čas v přírodě a taky si umím pořádně užít nic-nedělání.

Bc. Natálie Kubínková

Studentka psychologie FF UP, koordinátorka webinářů

Detailní popis

Jsem studentkou prvního ročníku magisterského studia psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci.
Asistovala jsem ve středisku Péče o duševní zdraví a ve Spolu Olomouc. Také jsem absolvovala výcvik v krizové intervenci. Aktuálně působím jako asistentka terénní respitní péče v České alzheimerovské společnosti a v Akademii mám na starost koordinaci webinářů.
Jinak ráda poznávám a zkouším nové věci, ráda si zahraju volejbal nebo badminton a teď jsem našla zalíbení v pletení :)

Bc. Martina Žabková

Studentka psychologie FF UP, správkyně sociálních sítí, lektorka

Detailní popis

Študujem druhý ročník magisterského štúdia psychológie na Univerzite Palackého v Olomouci, kde som vyštudovala aj balakárske štúdium. V Akademii mám pod palcom hlavne sociálne siete, ale stretnúť sa môžeme aj na online lekciách sociálnej psychológie.

Psychológiu milujem práve pre jej rozmanitosť a prepojenosť s ďalšími odbormi i každodenným životom. Mimo školy pôsobím ako dobrovoľníčka v dennom stacionári pre seniorov a pre duševne a intelektuálne postihnutých. Okrem toho som milovníčka kníh, kávy, jogy, Harryho Pottera a vegánskych burgrov.

 

Bc. Natalie Haltufová

Studentka psychologie FF MU, koordinátorka kurzů, lektorka

Detailní popis

Jsem studentkou druhého ročníku magisterského studia na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Na psychologii mám ráda hlavně její multidisciplinaritu a rozmanitost. V budoucnu bych ráda směřovala do kliniky nebo výzkumu, jelikož se již během studia účastním nejrůznějších vědeckých projektů. Ve volném čase si ráda přečtu něco nepsychologického nebo si užívám nicnedělání s rodinou a přáteli.

Mgr. Monika Urbanová

Psycholožka, lektorka

Detailní popis

Jsem absolventkou studia psychologie zakončené bakalářským titulem na Ostravské univerzitě a magisterským titulem na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pod záštitou CCV UP jsem absolvovala dvouletý kurz Školní psycholog na ZŠ a SŠ. Aktuálně jsem ve výcviku kompletní krizové intervence. Jelikož je mou celoživotní vášní vzdělávání se, školní jídelna a letní prázdniny, rozhodla jsem se profilovat jako školní psycholožka. Kromě práce ve škole se dále věnuju lektorování preventivních programů zaměřených rozvoj sociálně-emocionálních dovedností a působím jako koordinátor projektu zaměřeného na podporu nadaných a mimořádně nadaných žáků. Působila jsem jako psycholog v Centru Trénování paměti. Ve volném času se věnuji všem rozmanitým krásám života (cestování, pivní kultura, keramika, jóga, přátelé, rodina) a stále objevuji další.

Mgr. Milan Jureček

Psycholog, lektor

Detailní popis

Bakalářské i magisterské studium psychologie jsem absolvoval na UPOL a už od samého začátku mě  oslovila pestrost, rozmanitost a proměnlivost tohoto oboru. Momentálně působím jako školní psycholog, věnuji se pořádání zážitkových akcí a kurzů a v rámci terapeutického výcviku se chystám vstoupit do světa psychoterapie. Ve volném čase rád zpívám, sportuji a trávím čas ve společnosti příjemných lidí. Už teď se těším, jaká překvapení a příležitosti mi náš obor, ale i život celkově připraví.

Mgr. Tereza Čechová

Psycholog ve zdravotnictví, lektor

Detailní popis

Magisterský titul psychologie jsem získala na FF Univerzity Karlovy a bakalářské studium jsem absolvovala na Ostravské univerzitě. Během studia jsem se účastnila mnoha konferencí, podílela se na výzkumu "Terapie tmou" a byla viceprezidentkou ostravské pobočky České asociace studentů psychologie. Momentálně působím v oblasti klinické psychologie, kde se specializuji převážně na podpůrnou psychoterapii, diagnostiku a rehabilitaci kognitivních funkcí u pacientů po kraniotraumatech, cévních mozkových příhodách a jiných neurologických postižení. Nedávno jsem rovněž započala výcvik v KBT a předatestační přípravu v oboru Klinická psychologie.

Mgr. Petra Hypšová

Psycholožka, koučka, lektorka, interní doktorantka - Katedra psychologie UP

Detailní popis

Vystudovala jsem magisterskou psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a zabývám se psychologií práce a organizace. Svůj titul Bc. jsem získala na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Momentálně působím jako interní doktorantka na katedře psychologie FF UPOL v oboru psychologie práce a organizace. Absolvovala jsem výcvik v kompletní krizové intervenci. Jsem také certifikovaný kouč (ICF) a koučingu se vedle vědecké práce také profesně věnuji. Během svého studia jsem si prošla velkým množstvím stáží a praxí hlavně v oblasti psychologie práce plus jsem při Bc. studiu působila rok a půl jako HR stážista v personální agentuře. Rovněž mám zkušenosti z aktivního přednášení na konferencích, což je mou další velkou vášní. Ve svém volném čase si nejraději najdu čas na čtení knížek, kreslení a malování a sport, ideálně někde v přírodě.

Kristýna Křenová

Studentka psychologie FF UP

Detailní popis

Jsem studentka psychologie ve druhém ročníků na UPOL. V Akademii psychologie se věnuji koordinaci webinářů, to znamená, že pro vás vybírám zajímavé hosty a témata, kterým se pak věnujeme na našich online přednáškách. Kromě psychologie miluji cestování, hlavně do tepla a exotiky. Jsem vášnivá surfařka. 

Pavlína Miklová

Koordinátorka testů

Detailní popis

Jsem studentkou prvního ročníku bakalářského studia oboru religionistiky na Teologické fakultě v Českých Budějovicích. Psychologie se stala mou vášní a především koníčkem, ve kterém se den, co den rozvíjím, a především získávám nové vědomosti o vědě, která mě natolik fascinuje. V budoucnu bych se ráda věnovala sociální práci díky níž, bych mohla pomáhat lidem, kteří pomoc potřebují. Ve svém volném čase nejraději trávím čas s přáteli, rodinou a podnikám dobrodružné výlety na motorce.

MUDr. Kateřina Skupníková

Lékařka, absolventka LF UP, zdravotník

Detailní popis

Jsem absolventkou lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Věnuji se oboru oftalmologie. Jako člen Mezinárodní organizace studentů medicíny (IFMSA) se podílím na projektu „Nemocnice pro medvídky“. Navštěvujeme školky v Olomouckém kraji a zábavnou formou se snažíme zbavit dětí strachu z nemocničního prostředí. Během pandemie Covid-19 jsem pracovala na covidovém oddělení nemocnice Šternberk. Ve svém volném čase ráda zkouším různé adrenalinové sporty a věnuji se hře na klavír.

Mgr. Petr Vystrčil

právník, lektor

Detailní popis

V současné době pracuji jako juniorní právník u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Vystudoval jsem práva na brněnské Masarykově univerzitě, během studia jsem začal učit angličtinu a připravovat maturanty na přijímačky na MUNI. Tato práce mi pak zůstala i po škole, baví mě řešit testové úlohy a je pro mě výzvou pokoušet se srozumitelně popisovat správná řešení. Zároveň je pro mě velmi naplňující pomáhat studentům v jejich přípravě na vysokou školu.