Pro koho je PsychoCamp určen?

Zajímate se o psychologii? Pak je PsychoCamp místo pro vás! Letní tábor je určen pro všechny, kteří mají rádi psychologii a chtějí se o ni dozvědět více. Ať už ji chcete studovat, už ji studujete nebo vás jen fascinuje a zajímá. Pokud jste introvertnější, nebojte se, mnoho známých a úspěšných psychologů jsou introverti. Můžete být v pohodě, tady vás nikdo nebude do ničeho nutit, můžete kdykoliv s čímkoliv přestat a zapojovat se jen do aktivit, které vám budou příjemné.

Na co se můžete těšit?

Dozvíte se vše potřebné o studiu psychologie i pracovní náplni psychologa v jednotlivých odvětvích. Poznáte další lidi se zájmem o psychologii. Odnesete si spoustu zážitků, vzpomínek, ale také spoustu zajímavých informací a vědomostí. Zahrajete si mnoho psychoher, zkusíte se vžít do ostatních a taky lépe poznáte sami sebe. To vše v krásném prostředí letní přírody společně se skvělými vedoucími – psychology a studenty psychologie!

Co se dozvíte a naučíte?

  • Naučíte se spoustu informací o různých psychologických směrech a přístupech.
  • Jak se zachovat v krizových situacích.
  • Jak psychologicky přemýšlet (ale nepřehánět to).
  • Zaměříme se na sebepoznání, ale také poznání druhých a interakce v rámci skupinové dynamiky.
  • Budete mít možnost se zeptat a naučit vše o práci psychologa v různých oblastech, od psychoterapie až po vědeckou a výzkumnou činnost.
  • Taky si budete moct vyzkoušet aktivní práci na sobě samém a žití v psychologickém světě. Například každé ráno budete mít možnost meditace, jógy či přispání. 

Nadcházející PsychoCampy

srpen 2022

Forma Název kurzu Lektoři / Hosté Začátek Obsazení  
Prezenční PsychoCamp 2022 (15-17 let)
Mgr. et Mgr. Daniel Cabák
Mgr. Martin Zupko
Kristýna Křenová
Martina Žabková
Mgr. Monika Urbanová
Kateřina Skupníková
16.08 19/30 Detail kurzu
Prezenční PsychoCamp 2022 (18+)
Mgr. et Mgr. Daniel Cabák
Mgr. Kamila Tozzi di Angelo
Bc. Ivo Černík
Matyáš Jurák
Kateřina Skupníková
20.08 32/40 Detail kurzu

Naše
reference

PsychoCamp – 2021

#psychocamp  

Realizováno: 27.10.2021

Ptáme se našich účastníků Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy. "Na kempu se člověk dozví mnohé o psychologii. Přednášky proloženy aktivitami,…

Číst více