Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy?

"Bylo to skvělé, potkat tolik úžasných lidí a zúčastnit se tolika zajímavých přednášek. určitě bych to doporučila komukoliv, ne jen psychologicky zaměřeným lidem <3"

"Byl to silný zážitek s moc milými lidmi v příjemném prostředí a velmi obohacujícím programem."

"Celá akce se mi hrozně líbila. Odjíždím s mnohem čistší hlavou a jsem opravdu hrozně šťastná že jsem sem jela. Hrozně moc vám děkuju za to jak jste byli empatický a otevřený. Byla hrozná radost tam se všema trávit čas. Každopádně hrozně moc děkuji, je to určitě jeden z mých nejoblíbenějších okamžiků těchto prázdnin."

"Vůbec jsem původně nevěděla, do čeho jdu. Neměla jsem ani nějaká zvláštní očekávání. Chtěla jsem se dozvědět více o psychologii, chtěla jsem poznat nové lidi a chtěla jsem zjistit, jestli je psychologie obor, kterému bych se i nadále chtěla věnovat. Všechna tato očekávání byla naplněna. Co jsem ale VŮBEC nečekala, bylo to, co všechno tam zažiju, jak SILNÝ zážitek z campu budu mít a hlavně kolik mi toho Psychocamp dá. Dal mi úžasné přátele, veliký pocit bezpečí, větší sebedůvěru a plno krásných nezapomenutelných okamžiků. Dal mi toho hodně i po té vědomostní stránce. Všechny workshopy byly skvěle vedeny a odprezentovány. Nikdy jsem se nenudila a vždy jsem se toho spoustu nového dozvěděla. Moc se mi líbila interaktivita workshopů a hlavně to, že jsme do přednášek byli zapojeni. Velmi oceňuji i prostor, který nám lektoři po celou dobu pobytu i na workshopech dávali. Měli jsme prostor na jakékoliv vyjádření, poznámky, doptání či doplnění. Velmi si vážím, že tam každý mohl být sám sebou bez jakýchkoliv pochybností. Kdybych tu měla popsat úplně vše, byla bych tu ještě do zítra. Zkrátka děkuji lektorům za úžasně odvedenou práci a všem zbylým účastníkům za skvělý zážitek."

"Mám velkou radost, že jsem mohla být součástí letošního ročníku. Zprvu jsem se bála a váhala, jestli jet, ale strach byl zbytečný. Potkala jsem se zde s mnoha lidmi se stejnými zájmy a všichni byli naprosto skvělí. Pomáhali jsme si, sdíleli jsme své pocity a zážitky a také byla příležitost si o psychologii promluvit s někým z praxe. Obdivuji všechny lektory, kteří do toho dali hodně úsilí a snažili se to mít pro nás opravdu perfektní. Na Psychocampu se určitě nikdo nudit nebude. To množství her, přednášek a aktivit bylo opravdu obrovské. Ještě jednou mockrát děkuju za úžasný, inspirativní, motivující a přínosný zážitek. "

"Doporučuji pro každého kdo chce poznat sám sebe nebo uvažuje o studiu psychologie. Pokud vás psychocamp nadchne, nadchne vás i samotné studium. "

"Když jsem na PsychoCamp přijela, byla jsem strašně vyděšená. Byl to strašný zásah do mojí komfortní zóny. Ale hned první den jsem zjistila, že není čeho se bát. Vedoucí vás přijmou s otevřenou náručí a vše vám ukážou a vysvětlí. Potkala jsem spoustu úžasných lidí, kteří na tom byli stejně jako já. PsychoCamp byl takový bezpečný přístav, ve kterém vás trápilo jen to, jak rychle utíká čas."

Kdybys měl/a vybrat jednu věc (znalost, zkušenost, myšlenku, dovednost apod.), kterou si z PsychoCampu odvážíš, co by to bylo?

"PsychoCamp mi dal hodně. Ať už zkušenosti, tak nové kamarády. Jsem za to všechno moc vděčná. Zjistila jsem, že se nemusím bát vyjádřit svůj názor před lidmi, které mám ráda. Naučila jsem se pracovat v týmu, ve kterém je každý člen úplně jiný, ale i přes to jsme se dokázali domluvit"

"Že existují lidé, kteří nepodráží, kteří tě vyslechnou, podrží, pomohou a velmi inspirují. Že existují lidé, se kterými se můžu cítit sama sebou a hlavně v bezpečí."

"Že když se sjede správně nastavená skupina různých lidí, dokáže si i za tak krátký čas vytvořit neskutečný kolektiv."

"Klid a pozitivní energie na celý další rok!"

Další
reference

PsychoCamp 2023

#psychocamp  

Realizováno: 20.11.2023

Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy? "Bylo to skvělé, potkat tolik úžasných lidí a zúčastnit se tolika zajímavých přednášek. určitě bych to…

Číst více

PsychoCamp 2022

#psychocamp  

Realizováno: 25.09.2022

Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy? "Zažila jsem nezapomenutelných pět dní v kolektivu neskutečně inspirujících a skvělých lidí. Nikdy jsem…

Číst více

Přípravné kurzy 2021/2022 – online

#pripravne-kurzy  

Realizováno: 11.06.2022

Jak bys kurz popsal/a vlastními slovy? „Kurz byl pro mě velmi přínosný a užitečný. Věřím, že mi pomohl k tomu, abych měla větší šanci úspěšně složit přijímací…

Číst více