Jak bys kurz popsal/a vlastními slovy?

„Jsem ráda, že jsem se do kurzu přihlásila. Myslím, že mě to obohatilo ze všech možných hledisek. Poznala jsem nové lidi, navíc se stejným zájmem, získala jsem nové vědomosti, dozvěděla jsem se zajímavé informace z praxe, o studiu, a také jsem si potvrdila to, že je psychologie opravdu mým vysněným cílem. Mám menší strach z přijímaček."

„Po kurzu se můj zájem o obor psychologie ještě více prohloubil a měla jsem větší motivaci se na přijímací zkoušky připravovat. Velmi mi pomohly materiály (skripta, videa...), protože pro mě bylo efektivnější učit se ze zkrácených výpisků než z odborných knih. Přístup lektorů byl rovněž skvělý, mohla jsem se na cokoli zeptat a povídali nám o svých zkušenostech z praxe. Kurz bych rozhodně doporučila a myslím si, že se do něj vyplatí investovat."

„Je neskutečné jak rychle to uteče. Je skvělé, že je to tak krásně rozvržené do částí. Však možná mi chyběli opakovací testy v kurzech či na doma, které byly přislíbeny. Jsem vděčná, že jsem mohla poznat tak krásné osobnosti během tohoto tři čtvrtě roku"

„V kurzu se nám dostalo maximální pozornosti a skvělý obsah informací. Bez tohoto kurzu bych nevěděla ani polovinu nutnou k přijímačkám."

„Kurz byl skvělý, i když někdy dost náročný na pobrání toho množství informací. Za ty peníze to opravdu stojí! Navíc naši lektoři mě utvrdili v tom, že mě tenhle obor baví a chci se mu věnovat."

 

Co pro vás bylo nejvíce přínosné?

„Nejspíš všechno, protože si troufám říct, že bez tohoto kurzu bych měla mizivou šanci se dostat. Dostala jsem přesně ty informace, které k přijímačkám potřebuji."

„Vyzkoušení role terapeuta, pacienta či přihlížejícího."

„Všechny materiály, příklady z praxe."

„Myslím, že nejlepší investice je ta do vzdělání. Vědomosti a nové poznatky, které mi kurz nabídl už mi nikdo nevezme. Bavil mě například AZ-kvíz, super forma opakování. Taky jsem ráda, že jsem si mohla vyzkoušet analýzu osoby."

„Že se probrala všechna témata do dostatečné hloubky."

„Osobní zkušenosti lektorů."

Jakou jednu hlavní "věc, myšlenku, vzpomínku, názor, zkušenost" si z kurzu odnášíš?

„Utřídila jsem si myšlenky, znalosti, jak o sobě tak o psychologii. Šla bych do toho znovu, děkuju."

„Odnáším si hlavně dobrý pocit z kvalitní přípravy na přijímačky a z přístupu lektorů."

„Psychologie mě bude vždycky zajímat. Ať už ji budu studovat nebo ne. Ujasnila jsem si své priority."

„Že svého cíle můžeme dosáhnout i jinak než jen studiem psychologie, ale například i kurzy a dalším vzděláváním."

„Nenechavej nic na poslední chvíli!"

 

Další
reference

PsychoCamp 2023

#psychocamp  

Realizováno: 20.11.2023

Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy? "Bylo to skvělé, potkat tolik úžasných lidí a zúčastnit se tolika zajímavých přednášek. určitě bych to…

Číst více

PsychoCamp 2022

#psychocamp  

Realizováno: 25.09.2022

Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy? "Zažila jsem nezapomenutelných pět dní v kolektivu neskutečně inspirujících a skvělých lidí. Nikdy jsem…

Číst více

Přípravné kurzy 2021/2022 – online

#pripravne-kurzy  

Realizováno: 11.06.2022

Jak bys kurz popsal/a vlastními slovy? „Kurz byl pro mě velmi přínosný a užitečný. Věřím, že mi pomohl k tomu, abych měla větší šanci úspěšně složit přijímací…

Číst více