Ptáme se našich účastníků

Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy.

"Na kempu se člověk dozví mnohé o psychologii. Přednášky proloženy aktivitami, u kterých se člověk lépe pozná a zároveň si užije i zábavu. Kemp pořádají skvělí vedoucí. Jediné, co mě mrzelo, bylo to, že to tak rychle uteklo."

"Pro mě nejpřínosnější akce za poslední...no, hodně dlouhou dobu. Odvezla jsem si spoustu nových vědomostí, spoustu zážitků a spoustu nových kamarádů. Zároveň jsem měla možnost poznat trochu víc, mimo skvělé lidi, i samu sebe."

"Bylo to úžasné, skvělí vedoucí a super přátelé. Takovou atmosféru jako tam jsem už dlouho nezažila. Jakožto introvert jsem měla nejdříve strach, ale nakonec jsem se s radostí zapojila do každé aktivity a opravdu si to užila."

"Samozřejmě jsem z kempu měla lehké obavy, nový kraj, noví lidé..
Už po prvním dni jsem ale věděla, že mé obavy byly naprosto zbytečné. Tolik skvělých a hodných lidí jsem pohromadě snad ještě neviděla, na kempu byla úplně skvělá a příjemná atmosféra. Odvezla jsem si spoustu zážitků, nových vědomostí a motivace!
Moc za to děkuji, jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila."

"Neskutečně mě překvapil!
Nečekala jsem, že tam potkám tak úžasné PSYCHOLIDI s kterými budu chtít být nadále v kontaktu. Místo, kde jsme mohli prostě být a ostatní nás tak brali. Dozvěděli jsme se mnoho informací a užili si spoustu zábavy. Zazpívali jsme si u táboráku, tančili jak pomatení a brečeli jak želvy při loučení."

"Naprosto úžasný life-changing týden, kdy jsem poznala nespočet skvělých lidí, se kterými mě pojil nejenom stejný zájem, ale i dost podobný pohled na svět. Atmosféra byla nepopsatelná a všichni jsme mohli být sami sebou bez strachu z odsouzení. Také mě tento kemp velmi motivoval k dalšímu studiu psychologie a pomohl mi ujasnit, že psychologie je doopravdy moje cesta. Vedoucí byli skvělí a ke všem se chovali jako sobě rovným. Děkuju!"

"Byla to skvělá zkušenost, poznala jsem strašně moc fajn lidi, se kterýma se doufám ještě za život uvidím, děkuji organizátorům, že je toto napadlo. Určitě pokud bude možnost, pojedu zase a moc se budu těšit.

Kdybys měl/a vybrat jednu věc (znalost, zkušenost, myšlenku, dovednost apod.), kterou si z PsychoCampu odvážíš, co by to bylo?

"Vystupování z komfortní zóny nosí ovoce, výzvy jsou důležité, vzdělávání se je základ, práce s lidmi dokáže být zábavná, efektivní a přínosná, ale je potřeba si jasně rozdělit práci a jednotlivé funkce."

"Určitě hodně zkušeností, ale v myšlenkách se pořád vracím k lidem, které jsem poznala. Čekala jsem lidi, kteří se třeba nebudou moct chtít zapojovat do kolektivu a do programu, ale to tu vůbec nebylo.  Všichni byli takoví vzorní. Nové kamarády, kteří mě i mimo program tolik naučili, že je to velká zkušenost do života. Budou moje taková srdeční záležitost, vždycky."

"Určitě koukání se na věci z jiných úhlů pohledu. Že jiný pohled není špatný a že nevím není špatně."

"Nejcennější pro mě bylo to přijetí a vědomí, že jsou i mně podobní lidé s podobnými zájmy a pohledem na svět, a taky ujištění se, že touto cestou chci jít taky, přestože nevím, kam mě zavede. :-)"

"Neboj se zkoušet nové věci. Když máš s někým stejný zájem, vždy se máte o čem bavit. Psychologie je směr, kterým chci do budoucna jít."

"Uvědomila jsem si, že se občas zbytečně sama srážím dolů. Chci na tom zapracovat, protože to pro člověka není vůbec výhodné, když nemá sebeúctu."

"Zlepšení komunikace, vlastní prezentace a informace o školách a praktické rady z vlastních zkušeností."

"Jedna věc? To bude složité... Kromě zařazení jógy a meditace do mého režimu asi větší zájem o krizovou intervenci. A také jednu myšlenku: "Psycholog, psychoterapeut, terapeut, (prostě expert) nesoudí, ale poslouchá, analyzuje a chápe. (Což je velmi náročné a trvá dlouho se to všechno naučit. Ovšem není to nemožné. A dokud to není nemožné, nehodlám to vzdát a chci jít touto cestou.)"

 

Je něco, co bys chtěl/a anonymně vzkázat ostatním účastníkům akce?

"Byli jste skvělí. Na tábory moc nejsem, ale tento jsem si opravdu užila a vůbec se mi nechtělo domů. Mám problém s vystupováním na veřejnosti, ale díky skvělé atmosféře, která tam panovala jsem se zapojila do všeho a moc jsem si to užila, což by bez úžasných spolutáborníků nebylo možné. Děkuju!"

"Jsem moc vděčná, že jsem mohla potkat takové lidi, jako byli tito. Ještě nikdy jsem se v tak obsáhlém kolektivu necítila tak uvolněně a otevřeně. Co bych jim moc ráda všem vzkázala, je jedno velké DÍKY!"

Je ještě něco, co bys nám chtěl/a vzkázat?

"Moc děkuji za možnost účastnit se kempu. Bylo to naprosto úžasný! Bála jsem se toho, ale odjela jsem šťastnější, veselejší a chytřejší!"

"Děkuji moc za vytvoření pohodové atmosféry. Často mi dělá problém se vyjádřit, protože mám obavy nebo strach z odsouzení. Na PsychoCampu jsem tento pocit skoro nezažila a ani u hraní scénky (což rozhodně nepatří mezi mé oblíbené aktivity) jsem se necítila tolik nervózní. Pár dní v okruhu lidí, kteří jsou zapáleni pro stejnou věc a mají podobný mindset jako já, bylo hrozně obohacující, odjížděla jsem hrozně šťastná a plná vděčnosti."

Další
reference

PsychoCamp 2023

#psychocamp  

Realizováno: 20.11.2023

Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy? "Bylo to skvělé, potkat tolik úžasných lidí a zúčastnit se tolika zajímavých přednášek. určitě bych to…

Číst více

PsychoCamp 2022

#psychocamp  

Realizováno: 25.09.2022

Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy? "Zažila jsem nezapomenutelných pět dní v kolektivu neskutečně inspirujících a skvělých lidí. Nikdy jsem…

Číst více

Přípravné kurzy 2021/2022 – online

#pripravne-kurzy  

Realizováno: 11.06.2022

Jak bys kurz popsal/a vlastními slovy? „Kurz byl pro mě velmi přínosný a užitečný. Věřím, že mi pomohl k tomu, abych měla větší šanci úspěšně složit přijímací…

Číst více