Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy?

"Zažila jsem nezapomenutelných pět dní v kolektivu neskutečně inspirujících a skvělých lidí. Nikdy jsem nezažila tak nesoudící a příjemný kolektiv lidí, kteří se nikdy předtím neviděli a najednou spolu měli strávit pět dní a sdílet mezi sebou často i celkem osobní záležitosti či zkušenosti. Atmosféra byla každým dnem lepší a lepší, vyvrcholilo to nezapomenutelným posledním večerem/nocí s výletem, diskotékou a táborákem. Všichni, které jsem měla možnost blíže poznat, jsou pro mě velmi inspirující a doufám, že se brzy zase uvidíme!"

"Jsem neskutečně vděčná za příležitost Psychocampu se zúčastnit. Byl to pro mě velký výstup z komfortní zóny a dost jsem se bála, ale hned první den jsem věděla, že si kemp moc užiju. Vím, že to bude znít jako klišé, ale dala bych cokoliv za to, abych mohla zažít tak silný a naplňující zážitek jako byl tento kemp znovu."

"PsychoCamp rozhodně stojí za to! Moc jsem si ho užila, poznala jsem skvělé lidi, se kterými se stále vídám, kemp mi pomohl ujasnit si představu o studiu psychologie a získala jsem spoustu znalostí a nových zkušeností. Bylo úžasné poznat tolik lidí s podobným zájmem."

"Psychocamp definitivně patřil mezi nejlepší zážitky mého léta. Od prvního dne jsem cítila, že jsem konečně našla místo, kam patřím, a lidi, s nimiž bych se rozhodně chtěla vídat i nadále. Všechno bylo úžasné - přátelští a erudovaní lektoři, fajn spoluúčastníci, zajímavé a zábavné aktivity i obohacující večerní přednášky. Děkuji, na Psychocamp se ráda vrátím znovu!!!"

"Super strávený čas a i když některé dny pršelo, bylo mi to úplně jedno, protože zážitky a prožitky byly natolik silné, že déšť nevadil :-)"

"Bylo to hluboce kouzelné a za rok jedu zas."

"Psychocamp vyplnil má pozitivní očekávání a ještě je naprosto předčil. Byl to nádherně vybalancovaný čas, plný nových informací, sebepoznání a skvělých lidí. Cítila jsem se tam tak příjemně, jako už dlouho ne. Doporučila bych ho všem, co se zajímají o psychologii ať už do jakékoliv míry."

 

"Rozhodně jeden z mých nejlepších zážitků za celý život. Poznala jsem spoustu skvělých lidí se stejnými zájmy. Psychocamp předčil všechna má očekávání a rozhodně hodlám další rok jet znova. Tábor opravdu obsahoval vše. Úžasné obědy, krásné prostření, ranní meditace, velmi zajímavé přednášky, zábavné hry, sebepoznání, táboráky a mnoho dalšího. Všichni vedoucí byli moc milí a nápomocní. Mohla jsem se s nimi rozebírat psychologické témata, ale také seriály, nebo třeba konspirační teorie. Domů jsem z tábora přijela s dávkou motivace a s mnohem větším sebeuvědoměním."

"PsychoCamp mě tak moc nakopnul v sebepoznání, že to ani nejde popsat. Poznala jsem tak svělý lidi - jak vedoucí, tak táborníky. Psychika dostala zabrat, ale stejně bych tábor o pár dní prodloužila."

"Nečekala jsem že se mužů sblížit s lidmi které znám tak krátkou dobu a že mi budou tak moc chybět! Psycho kemp byl nad moje očekávání a ještě víš!!! Bylo to úžasný a jsem vděčná ze jsem tam prave já mohla být!"

 

Kdybys měl/a vybrat jednu věc (znalost, zkušenost, myšlenku, dovednost apod.), kterou si z PsychoCampu odvážíš, co by to bylo?

"Pro mě to byla právě zkušenost, že mohu být sama sebou, a že chci. Meditace byly tak sladká třešnička na dortu. Přednáška o stresu a traumatu i o koučinku pro mě byla velmi znalostně přinášející. Zkoušeli jsme motivační techniku, kdy s druhým mluvíme, jako by svého cíle již dosáhl, a tuto techniku nadále používám :D"

"Žij v přítomnosti a raduj se z věcí teď a tady."

"Možná až nesmyslně velký dopad na mě měla hra simulující vyhoření. Došlo mi jak jednoduché je znechutit si rutinu. Jakožto mladý dospělý žiju ve světě akce a možností. Asi bych jsi jinak neuvědomila co lidé prožívají."

"Je toho hrozně moc. Psychocamp mi dal chuť a radost do života, víru v samu sebe a pocit, že někam patřím a že můžu být přijímáná i taková jaká jsem a nemusím se kvůli společností měnit. Také mi pomohl si uvědomit, jak moc je pro mě psychologie důležitá a že bych se jí opravdu chtěla věnovat. Lépe jsem poznala samu sebe a inspiroval mě v mnoha věcech. Pomohl mi si uvědomit, že život stojí za to."

"Každý má svoji cestu, nikdo není stejný, proto nedokážeme ty samé věci v ten samý čas všichni stejně. Cesta k vyplnění našeho přání by měla být cílem."

 

Je něco, co bys chtěl/a anonymně vzkázat ostatním účastníkům akce?

"Jste všichni úžasní a jsem neskutečně vděčná za to, že jsem vás poznala. Ve vaší společnosti jsem se cítila přijímáná a respoktavaná. Konečně jsem objevila lidi, kteří měli nejen podobný zájem, ale také podobný pohled na svět, a zároveň mě inspirovali svými myšlenkami. Díky vám jsem zase pocítila radost ze života a chuť poznávat nové lidi a zažívat nové zážitky. Děkuju!"

"Jsem moc ráda, že jsem s Vámi mohla strávit nezapomenutelných pět dní plných srandy a zajímavých aktivit. Cítila jsem se Vámi skvěle! Tak příjemný a nesoudící kolektiv lidí, kteří se nikdy předtím neviděli, jsem nikdy nezažila. Atmosféra byla každým dnem lepší a je škoda, že to nebylo delší, jelikož jsem každý den poznala blíže nového člověka a každý, koho jsem měla možnost blíže poznat je pro mě v mnoha ohledech inspirující a doufám, že se společně brzy někde setkáme."

"Všichni byli přátelští a díky tomu tam vznikla příjemná skupinka. Netušila jsem, že si mohu odvést tak vřelá nová přátelství"

"Moc se mi líbilo, jak bezpečné prostředí pro sdílení jsme společně vytvořili."

Další
reference

PsychoCamp 2023

#psychocamp  

Realizováno: 20.11.2023

Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy? "Bylo to skvělé, potkat tolik úžasných lidí a zúčastnit se tolika zajímavých přednášek. určitě bych to…

Číst více

PsychoCamp 2022

#psychocamp  

Realizováno: 25.09.2022

Jak bys popsal/a své dojmy z kempu vlastními slovy? "Zažila jsem nezapomenutelných pět dní v kolektivu neskutečně inspirujících a skvělých lidí. Nikdy jsem…

Číst více

Přípravné kurzy 2021/2022 – online

#pripravne-kurzy  

Realizováno: 11.06.2022

Jak bys kurz popsal/a vlastními slovy? „Kurz byl pro mě velmi přínosný a užitečný. Věřím, že mi pomohl k tomu, abych měla větší šanci úspěšně složit přijímací…

Číst více