Podrobnosti

 • Lektor: Daniel Cabák, Kamila Tozzi di Angelo, Jakub Pisklák, Martin Zupko, Ivo Černík, Kristýna Křenová, Martina Žabková, Monika Urbanová, Matyáš Jurák
 • Kód kurzu: CAMP13023
 • Místo konání: Chata Radíkov - Olomouc
 • Začátek: 19.08.2023 v 10:00
 • Konec: 23.08.2023 v 10:00
 • Délka: 5 dní
 • Cena kurzu: 7450 Kč s DPH

Podrobnější informace ke kurzu

Zobrazit Skrýt

Pro koho je PsychoCamp určen?

Nově snižujeme hranici pro přihlášení na 17 let!

Letní tábor je určen pro všechny, kteří mají rádi psychologii a chtějí se o ni dozvědět více. Ať už ji chcete studovat, už ji studujete nebo vás jen fascinuje a zajímá. Pokud jste introvertnější, nebojte se, mnoho známých a úspěšných psychologů jsou introverti. Můžete být v pohodě, tady vás nikdo nebude do ničeho nutit, můžete kdykoliv s čímkoliv přestat a zapojovat se jen do aktivit, které vám budou příjemné.

Tento termín je prouze pro účastníky od 17 let do 30 let.

 

Místo konání

PsychoCamp strávíme v útulném rekreačním středisku uprostřed krásné přírody kousek od Olomouce.  Ubytování budeme v chatkách nebo v pokojích hlavní budovy. Zajištěno je taky stravování – plná penze. Další informace o ubytování najdete zde.

 

Platba a organizační informace

Tábor začíná 19.8. obědem a končí snídaní 23.8. Podrobnější informace obdržíte na e-mail před začátkem tábora.

 

Chcete náš PsychoCamp věnovat někomu jako dárek? Na žádost (v přihlášce) vám vyhotovíme dárkový poukaz, který Vám zašleme emailem (pouze při objednávce do 30.6.2023).

 

 • Pro platnou rezervaci místa na PsychoCampu zašlete celou částku do sedmi dnů od odeslání přihlášky. 
 • Registrační poplatek lze uhradit převodem, platební kartou, ale také skrze zaměstnanecké výhody jako FKSP apod. (V případě využití příspěvků od zaměstnavatele nás kontaktujte na email)
 • Bankovní informace pro platbu převodem naleznete zde.
 • Variabilní a specifický symbol obdržíte na Vámi uvedenou emailovou adresu. 
 • Možnost splátek – platební systém ComGate umožňuje rozložit platbu na tři části nebo na více splátek. Tato možnost se Vám otevře v při platbě (volba platby „ Expresní jednorázová platba (kartou a bankovním převodem) nebo možnost nákupu na splátky“).


V případě vyššího počtu přihlášek, než je volných míst je bráno v potaz pořadí přijatých plateb.

 

Stravování

Strava v průběhu tábora je zajištěna. Úprava jídelníčku dle vašich alergií či diet je možná (bez laktózy, bez lepku, vegetariánská apod.).

 

Storno podmínky

 V případě storna z Vaší strany Vám bude do 1.7.2022 vrácena 50 % ze zaplacené částky. Při stornu po tomto datu již není vrácení účastnického poplatku možné.

 

Reference

Stále váháte? Přečtěte si reference našich účastníků z minulého ročníku PsychoCampu:

 

"Zažila jsem nezapomenutelných pět dní v kolektivu neskutečně inspirujících a skvělých lidí. Nikdy jsem nezažila tak nesoudící a příjemný kolektiv lidí, kteří se nikdy předtím neviděli a najednou spolu měli strávit pět dní a sdílet mezi sebou často i celkem osobní záležitosti či zkušenosti. Atmosféra byla každým dnem lepší a lepší, vyvrcholilo to nezapomenutelným posledním večerem/nocí s výletem, diskotékou a táborákem. Všichni, které jsem měla možnost blíže poznat, jsou pro mě velmi inspirující a doufám, že se brzy zase uvidíme!"

"Bylo to úžasné, skvělí vedoucí a super přátelé. Takovou atmosféru jako tam jsem už dlouho nezažila. Jakožto introvert jsem měla nejdříve strach, ale nakonec jsem se s radostí zapojila do každé aktivity a opravdu si to užila."

"Naprosto úžasný life-changing týden, kdy jsem poznala nespočet skvělých lidí, se kterými mě pojil nejenom stejný zájem, ale i dost podobný pohled na svět. Atmosféra byla nepopsatelná a všichni jsme mohli být sami sebou bez strachu z odsouzení. Také mě tento kemp velmi motivoval k dalšímu studiu psychologie a pomohl mi ujasnit, že psychologie je doopravdy moje cesta. Vedoucí byli skvělí a ke všem se chovali jako sobě rovným. Děkuju!"

 

Další reference najdete na stránce: PsychoCamp 2021 PsychoCamp 2022