Podrobnosti

 • Lektor: Daniel Cabák, Kamila Tozzi di Angelo, Jakub Pisklák, Martin Zupko, Ivo Černík, Matyáš Jurák
 • Kód kurzu: CAMP12024
 • Místo konání: Chata Radíkov - Olomouc
 • Začátek: 19.08.2024 v 15:00
 • Konec: 24.08.2024 v 11:00
 • Délka: 6 dní
 • Cena kurzu: 8950 Kč s DPH

Podrobnější informace ke kurzu

Zobrazit Skrýt

Pro koho je PsychoCamp určen?

Letní tábor je určen pro všechny, kteří mají rádi psychologii a chtějí se o ni dozvědět více. Ať už ji chcete studovat, už ji studujete nebo vás jen fascinuje a zajímá. Pokud jste introvertnější, nebojte se, mnoho známých a úspěšných psychologů jsou introverti. Můžete být v pohodě, tady vás nikdo nebude do ničeho nutit, můžete kdykoliv s čímkoliv přestat a zapojovat se jen do aktivit, které vám budou příjemné.

Tento termín je prouze pro účastníky od 18 let do 30 let.

Ročník 2024 bude v mnohém unikátní, v reakci na zpětnou vazbu účastníků jsme se jej rozhodli prodloužit o jeden den na celkovou délku 6 dnů.

 

Místo konání

PsychoCamp strávíme v útulném rekreačním středisku uprostřed krásné přírody kousek od Olomouce.  Ubytování budeme v chatkách nebo v pokojích hlavní budovy. Zajištěno je taky stravování – plná penze. Další informace o ubytování najdete zde.

 

Platba a organizační informace

Tábor začíná 19.8. odpoledním programem a končí snídaní 24.8. Podrobnější informace obdržíte na e-mail před začátkem tábora.

 

 • Pro platnou rezervaci místa na PsychoCampu zašlete celou částku do sedmi dnů od odeslání přihlášky. 
 • Registrační poplatek lze uhradit převodem, platební kartou, ale také skrze zaměstnanecké výhody jako FKSP apod. (V případě využití příspěvků od zaměstnavatele nás kontaktujte na email psychocamp@akademiepsychologie.cz)
 • Bankovní informace pro platbu převodem naleznete zde.
 • Variabilní a specifický symbol obdržíte na Vámi uvedenou emailovou adresu. 
 • Možnost splátek – platební systém ComGate umožňuje rozložit platbu na tři části nebo na více splátek. Tato možnost se Vám otevře v při platbě (volba platby „ Expresní jednorázová platba (kartou a bankovním převodem) nebo možnost nákupu na splátky“).

 

V případě vyššího počtu přihlášek, než je volných míst je bráno v potaz pořadí přijatých plateb.

 

Stravování

Strava v průběhu tábora je zajištěna. Úprava jídelníčku dle vašich alergií či diet je možná (bez laktózy, bez lepku, vegetariánská apod.).

 

Storno podmínky

 V případě storna z Vaší strany Vám bude do 1.7.2024 vrácena 50 % ze zaplacené částky. Při stornu po tomto datu již není vrácení účastnického poplatku možné.

 

Reference

Stále váháte? Přečtěte si reference našich účastníků z minulého ročníku PsychoCampu:

 

"Na PsychoCamp jsem jel s minimem očekávání. Čekal jsem, že se dozvím něco o různých odvětvích psychologie, získám pár zážitků a když dobře, tak poznám pár nových lidí. Místo toho jsem si odvezl plno nových znalostí, myšlenek a podnětů k zamyšlení, nespočet nezapomenutelných zážitků, obnovenou naděj a víru v lidi a hromadu nových přátel. Rozhodně jedna z nejlepších investic, jakou jsem kdy udělal."

"Psychokemp není jen kempem, kde je tématem psychologie. Tím tématem jste i vy. Člověk se zde vydá, tak trochu za poznáním sebe sama a poznáním ostatních podobně naladěných a smýšlejících. Kdo chce může z toho vytěžit hodně. “Kdo nic nečeká, tak nemůže být zklamán” Já jsem popravdě nic neočekával. Ale to co se dostavilo, bylo milé překvapení, hezké překvapení… 5 dní člověk žije “psychologií” svojí zálibou, sebou samým. Bez masky, bez předsudků. S lidmi co neodsuzují, co podporují, co přijímají. Získal jsem zde několik přátel a poznal lidi, které bych těžko hledal, a našel jsem zde i část sebe. Duše. Za mě jednoznačně doporučuji! 10/10."

"Bylo to úžasné, skvělí vedoucí a super přátelé. Takovou atmosféru jako tam jsem už dlouho nezažila. Jakožto introvert jsem měla nejdříve strach, ale nakonec jsem se s radostí zapojila do každé aktivity a opravdu si to užila."

"Naprosto úžasný life-changing týden, kdy jsem poznala nespočet skvělých lidí, se kterými mě pojil nejenom stejný zájem, ale i dost podobný pohled na svět. Atmosféra byla nepopsatelná a všichni jsme mohli být sami sebou bez strachu z odsouzení. Také mě tento kemp velmi motivoval k dalšímu studiu psychologie a pomohl mi ujasnit, že psychologie je doopravdy moje cesta. Vedoucí byli skvělí a ke všem se chovali jako sobě rovným. Děkuju!"

 

Další reference najdete na stránce: PsychoCamp 2021 PsychoCamp 2022